Zaloguj się

PSI – Ważna informacja

Uprzejmie informujemy że od 01.01.2021 do aktualizacji treści na stronach internetowych prowadzonych w oparciu o nasze rozwiązanie PSI (Parafia Serwis Internetowy), zalecamy korzystanie z przeglądarki UC Browser.

Link do pobrania z naszego serwera:
www.es.net.pl/download/UCBrowser.exe

UWAGA!
Programy antywirusowe nie posiadają w bazie naszej domeny (adresu), co może być przyczyną zablokowania możliwości pobrania przeglądarki z powyższego linku. W takiej sytuacji należy zezwolić na pobranie lub w przypadku problemów skorzystać z linku poniżej, który kieruje do znanego serwisu z plikami.

Link do pobrania z serwisu DobreProgramy.pl:
Pobierz

Prosimy aby zainstalować przeglądarkę na ustawieniach domyślnych. Przeglądarka posiada w standardzie włączone wszystkie niezbędne pluginy i pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności panelu administracyjnego PSI.

Poprawne wyświetlanie stron www opartych na PSI jest możliwe przy pomocy WSZYSTKICH aktualnie dostępnych przeglądarek internetowych m.in. Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera, Safari oraz wielu innych.

W przypadku pytań  lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Zespół Ecclesia Software Polska